Informace o chodu školky

04.09.2018 00:00

Provoz školky:

 

Mateřská škola je otevřena od 7:00 hod do 17:00 hodPříchod dětí je možný do 8:30 hod. V 8.30 hod se školka z bezpečnostních důvodů uzamyká a již není možný ani příchod ani odchod. Prosíme všechny rodiče, aby toto pravidlo respektovali. V případě návštěvy lékaře je možné se předem domluvit s třídní učitelkou na příchodu v jinou dobu. Vyzvedávání dětí po obědě je možné v čase 12:40-13:00hod, ve 13:05 hod se školka opět uzavírá. V 15:00 hod se školka otevírá. Odchod ze školky, prosíme, načasujte tak, aby v 17.00 hod všechny děti a rodiče opustili prostory školky. Děti by si měly po sobě uklidit hračky, proto Vás prosíme, abyste si děti vyzvedávali nejpozději v 16:55 hod

 

Omluvy dětí:
Děti, prosíme, omlouvejte nejpozději do 8.00 hod ráno na tel. čísle 725 818 879. Můžete zaslat i SMS.
 

 

 

Kancelář paní zástupkyně:

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku,můžete se obrátit na paní zástupkyni Lucii Nyklovou osobně a to každý pátek od 8:00 hod v její kanceláři v posledním patře budovy školky. 
 

 

Kroužky pro děti:

Lezecký kroužek

Od 6.10.2018 mohou všechny děti chodit na lezení na lezeckou stěnu Boulder Bar v Praze 7. Cena jedné lekce je 100Kč a je vybírána v hotovosti v den,kdy třída lezeckou stěnu navštěvuje.

 

Pro všechny děti včetně těch nejmenších budou od října 2018 probíhat další kroužky pořádané soukromými agenturami  dle zájmu dětí a rodičů. Tyto kroužky jsou placeny zvlášť .   

 

Kroužky: Pondělí TANEČKY a SPARŤANSKÁ FOTBALOVÁ ŠKOLIČKA, úterý ANGLIČTINA, středa SPORTOVKY,čtvrtek ANGLIČTINA a VÝTVARNÝ KROUŽEK 

Sběr papíru a plastových víček:

Budeme opět sbírat PAPÍR a PLASTOVÁ VÍČKA Z PET LÁHVÍ Sběrový papír nesmí obsahovat plastové příměsi, šanony, folie, kopíráky, samolepky, tvrdé knižní vazby, textil, dřevo ani sklo. Plastová víčka musí být pouze z PET lahví (např. Aquilla, Dobrá voda, Mattoni, Coca-Cola), nesmí obsahovat kovové zátky a ostatní nežádoucí příměsi. POZOR !! - Plastová víčka se nově evidují v KILOGRAMECH.